Projekat VIRAL predstavljen na cluster sastanak: „Sinergetski efekti Erasmus+ projekata u cilju bolje saradnje sa privredom“- Privredna komora

Nacionalna Erasmus+ kancelarija, u saradnji sa Privrednom komorom Crne Gore, je u četvrtak, 9.-og decembra 2021. godine organizovala cluster sastanak na temu: „Sinergetski efekti Erasmus+ projekata u cilju bolje saradnje sa privredom“ na kome je predstavljen projekat VIRAL. Prezentovani su ciljevi projekta, dosadanje aktivnosti kao i plan za budući period.

Događaj je imao za cilj povezivanje među projektima kako bi se ostvario sinergetski efekat, kao i da se zainteresovanim predstavnicima privrede koji su prisustvovali sastanku predstave projekti koje univerziteti u Crnoj Gori sprovode radi upoznavanja sa benefitima, iskustvima i načinom učešća u ovom programu i mogućnostima za povezivanje i uspostavljanje saradnje sa univerzitetim.