Institucionalna posjeta – Erasmus + projekti na Univerzitetu Donja Gorica

Na Univerzitetu Donja Gorica održana je institucionalna posjeta Nacionalne Erasmus + kancelarije u Crnoj Gori sa ciljem predstavljanja značaja Erasmus + projekata koji su se realizovali i koji se realizuju na Unverzitetu Donja Gorica.

U okviru institucionalne posjete za Erasmus+ projekte na Univerzitetu Donja Gorica koju je organizovala Nacionalna Erasmus+ kancelarija u Crnoj Gori, u četvrtak 23.12.2021. godine, predstavljena su i dva projekta koja se bave temom poljoprivrede i digitalizacije – „Vitalising ICT relevance in agricultural learning / VIRAL” i “Western Balkans Urban Agriculture Initiative/ BUGI”. U ime projektnih timova projekte su predstavili doc.dr Sandra Tinaj i doc.dr Tomo Popović.

Posjeta je imala za cilj da okupi lokalne koordinatore projekata u kojim učestvuje Univerzitet Donja Gorica, a koji su predstavili projektne ishode, značaj i impakt koji su projekti ostvarili na institucionalnom nivou. ​