Renesansne postdiplomske studije

Na Fakultetu za prehrambenu tehnologiju, bezbjednost hrane i ekologiju u okviru Renesansnih posdiplomskih master studija se organizuju 3 smjera i to Prehrambena tehnologija (Moduli: Tehnologija proizvoda animalnog porijekla, Tehnologija proizvoda biljnog porijekla i Vinogradarstvo i vinarstvo), Sanitarni inženjering u sektoru hrane (Sanitarni inženjering i Inženjering u sistemu bezbjednosti hrane) i Urbana poljoprivreda.

U prilogu se nalazi spisak predmeta koji se izvode na svim modulima i prezentacija predmeta koji se izvode na nivou univerziteta, fakulteta i modula po semestrima.

Zbog velikog interesovanja za prijemni ispit na linku možete preuzeti materijale sa spremanje prijemnog ispita.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica možete nas kontaktirati putem mejla: fptbhe@udg.edu.me ili putem telefona: +382 20 410 773.